محل تبلیغات شما

علی رغم اینکه یکی از اولین معیارهای اجتماعی است که عملکرد پست را نشان می دهد ، پسندیدن ها در اینستاگرام همچنان به عنوان یک نشانگر حرکت برای بسیاری از مارک ها در نظر گرفته شده است. برای بیننده کم هزینه است: فقط یک شیر آب دو برابر تمام آنچه لازم است است. و یک لایک به شماره نامزدهای عمومی پیچیده می شود.

حتی وقتی اینستاگرام در مراحل آزمایش حذف موارد عمومی مانند تعداد پست ها قرار دارد ، متریک در اینجا برای اندازه گیری داخلی است. مانند این حذف ها قبلاً در بسیاری از کشورها از جمله استرالیا و کانادا آزمایش شده اند ، و از تاریخ انتشار این مقاله ، این آزمایش به ایالات متحده نیز گسترش یافته است. در حال حاضر ، ما نمی دانیم که در نهایت با Likes عمومی چه اتفاقی می افتد ، اما مهمتر از همه برای مارک ها و تأثیرگذار ، تجزیه و تحلیل شما همچنان حساب خواهد شد.

در زیر نکاتی از نکاتی که ما برای کمک به افزایش تعداد لایک شما در هر پست جمع آوری کرده ایم ، آورده شده است. ما از اصول اولیه مانند عکس گرفتن از عکس خوب و سازگار بودن استفاده نکرده ایم اما یادآوری آنها همیشه ایده خوبی است. این نمایش مشخصات عمومی برای اصول کسب و کار پایه و اساس استراتژی شما است در حالی که این نکات تقویت کننده هایی هستند که می توانند به شما کمک کنند از مطالب خود نهایت استفاده را ببرید.

.از مارک ها و صنایع دیگر الهام بگیرید

الهام خود را از کجا می گیرید؟ اگر فقط صنعت یا حلقه دوستان خود را دنبال می کنید ، ایده های تازه ای پیدا نمی کنید. درعوض ، برای تحقیق و پیدا کردن حساب های الهام بخش وقت بگذارید. این را ترکیبی از صنعت ، صنایع و صنایع وابسته خود قرار دهید و به طور غیرقانونی در خارج از حلقه خود قرار دهید حتی اگر پایگاه مشتری همان مشتری شما نباشد ، احتمال دارد که بتوانید در استراتژی پست های آنها الهام بگیرید تا بتوانید برای شخصی خود استفاده کنید.

ویلیامز سونوما از تصاویر برای برجسته کردن نکاتی استفاده می کند که در غیر این صورت ممکن است با یک عکس پیچیده باشد. این به راحتی و به موقع با تعطیلات ارتباط برقرار می کند. بنابراین اگرچه ممکن است این موضوع خاص به برند شما ربطی نداشته باشد ، می توانید به راحتی غذای استفاده از یک تصویر را برای صحبت در مورد یک موضوع دشوار مشاهده کنید.

یک مسابقه مشابه مبتنی را اجرا کنید

برخی از بالاترین محتوای جذاب در اینستاگرام با محوریت فروش و هدیه دادن است. مردم عاشق ورود به مسابقات هستند و هر چه راحت تر بتوانند به رقابت بپردازند ، مشغول بیشتری خواهید داشت.

برای اجرای یک مسابقه عکس مبتنی بر ، شما نیاز به یکی از شرایط ورود دارید که باید پست را دوست داشته باشد. معمولاً دو مورد دیگر شامل دنبال کردن حساب و برچسب زدن یک دوست یا دو نفر است. دوست داشتن پست برای ورود ، این مانع کم است که مطمئناً مشارکت بسیار زیادی را دریافت خواهید کرد.

در این مثال ، سوما با مشارکت با مارک دیگری و تأثیرگذار چندگانه در فضای سلامتی و سلامتی ، آن را پشت سر گذاشت. این مسابقه از همه آنها در معرض قرار گرفتن در معرض مارک سود می برد و از آنها مانند افزایش تعداد مانند بهره می برند.

 

روی یک استراتژی هشتگ کار کنید

یکی از ساده ترین راههای مورد توجه ارگانیک ، استفاده از هشتگ ها به نفع برند شما است. این به معنای برچسب زدن هرمه در هر پست با #top ، #amazing یا #hair نیست. این بدان معناست که در هشتگ های خود انتخابی باشید ، هم از برند و هم در صنعت. وقتی یک هشتگ نام تجاری دارید ، یافتن مطالب و تأثیرگذار مرتبط با آن آسان تر است. هشتگ های صنعت برای کمک به شما می توانند ببینند که چه چیزی در زمینه شما گرایش دارد و اطمینان حاصل می کنید که گم نشده اید کار می کند.

برای یافتن بهترین هشتگ برای شما ، با مطالعه استراتژی های هشتگ شروع کنید. همچنین می توانید از تجزیه و تحلیل هایی مانند گزارش اینستاگرام Sprout استفاده کنید تا ببینید کدام هشتگ ها بیشترین فعالیت را دریافت کرده اند. برای فراتر از هشتگ هایی که در صنعت خود استفاده می کنید و فرصت های بیشتری را در صنعت خود کشف می کنید ، می توانید از یک ابزار گوش دادن به اجتماعی مانند Sprout استفاده کنید تا هشتگ هایی را که ممکن است در پست های برتر در طاقچه هایتان از دست ندهید ، انتخاب کنید.

استراتژی هشتگ Madewell در این پست بسیار ساده است. از سه هشتگ مارک استفاده می کند: دو مورد خاص خود و یکی از مارک های برجسته. همچنین در هشتگ #collabs اضافه شد تا آن را در سایر پستهای همکاری خارج از کشور قرار دهد. شما همچنین متوجه خواهید شد که هشتگ موجود در عنوان زیر حداقل نگه داشته شده است: فقط یک مورد وجود دارد. سه هشتگ باقی مانده به عنوان یک نظر اضافه شده است تا آنها را از انحراف از عنوان نجات ندهید.

حساب های مناسب را برچسب گذاری کنید

اعتبار خود را در جایی که اعتبار به آن تعلق می گیرد. در صورت وم ، بر روی پست و در عنوان آنهایی را که با آنها کار می کنید ، برچسب بزنید. به عنوان مثال ، اگر در عکس خود محصولات برجسته و یا افراد برجسته ای دارید ، آنها را در پست قرار دهید. زمان کمی طول می کشد و به سازندگان اعتبار می دهد. در اکثر اوقات ، این برچسب ها باعث می شوند مارک ها پست شما را دوست داشته و درباره آنها اظهار نظر کنند.

CB2 غالباً عکسهای مشتریان خود را مجدداً ارسال می کند یا در مورد اینکه چه کسی در یک ظاهر طراحی فضایی کمک کرده است ، مجدداً استفاده می کند. در این پست خاص ، آنها طراحان ، محصول و مکان را برچسب گذاری کرده اند. برای این شرکت ، برچسب زدن به طراحان و فضاهایی که از محصولات خود استفاده می کنند ، وفاداری مشتری را افزایش داده و کار آنها را تصدیق می کند. این یک وضعیت برنده برای همه افراد درگیر است.

 

از شما بخواهید یک دوست را نشان کنید

آیا تا به حال پستی در اینستاگرام دیده اید که آنقدر جالب بود که بلافاصله می خواهید به یک دوست بگویید؟ هنگامی که این اتفاق می افتد ، شما معمولاً چند گزینه دارید: پیوند را کپی کرده و برای آنها متن ارسال کنید ، آن را از طریق DM ارسال کنید یا آنها را در کامنت برچسب گذاری کنید. اگر محتوایی دارید که جالب یا خنده دار است ، درخواست از کاربران برای برچسب زدن به یک دوست یک اقدام آسان است. آنها احتمالاً در حال حاضر قصد دارند به هر حال كسی را برچسب بزنند ، بنابراین این فقط مرحله بعدی است.

این دو مثال متفاوت است اما آنها هنوز هم نتیجه یکسانی دارند. یکی آموزنده است و دیگری ساده احمقانه است. با این حال ، هر دو مستقیماً از پیروان می خواهند تا یک دوست را نشان دهند. نتیجه لایک زیاد و درگیری زیاد است.

 

مکان پست خود را برچسب گذاری کنید

مخصوصاً برای مارک های مسافرتی و خرده فروشی ، با برچسب زدن به یک مکان ، اطمینان حاصل می شود که وقتی افراد به دنبال یک مکان می روند ، عکس شما ظاهر می شود. این کار به اندازه کافی آسان است و نباید زمان بیشتری را از زمان انتشار خود اختصاص دهید.

 

بسیاری از شام های با بهره گیری از اینستاگرام نیز از اینستاگرام برای تحقیق در مورد بهترین گزینه های غذا و نوشیدنی در یک رستوران استفاده می کنند. آنها با باز کردن یک مکان مشخص شده ، می توانند به راحتی عکس هایی از وعده های غذایی مورد نظر خود را پیدا کنند. اگر محتوای شما خوب باشد ، لایک ها از طریق برچسب مکان به صورت ارگانیک وارد می شوند.

 

 

Vogue Living محل زندگی را در این پست برچسب گذاری کرده است. برای کسانی که می خواهند از مکان بازدید کنند یا اطلاعات بیشتری کسب کنند ، می توانند تمام پست های موجود در مکان را کشف کنند. این امکان وجود دارد که دیگران به این دلیل که به پگیلیا به عنوان یک مکان تعطیلات بالقوه نگاه می کردند ، بر روی این پست فرود بیایند. آن بازدید کنندگان کسانی هستند که به پسندیدن اضافه می کنند.

 

زیرنویس های خود را به همان اندازه عکس های خود درست کنید

همه ما از قبل می دانیم که رسانه عالی برای ایجاد مخاطبان اسیر کلید مهمی است. اما در مورد عنوان همراه چیست؟ آن بخش را غیر ضروری نکنید و با کلمات خود به صورت خودکار ادامه ندهید. با صدای مناسب و صدای مناسب ، زیرنویس های شما می توانند به همان اندازه عکس های شما جذاب باشند.

 

اولویت بندی نوشتن زیرنویس خوب به معنای ایجاد انتظار در مخاطبان است. آنها منتظر زیرنویس های پست بعدی هستند و زمان بیشتری را با پست های شما می گذرانند. نوشتن شرح تصاویر جذاب مهارتی است که می تواند با گذشت زمان توسعه یابد.

 

 

نیویورکر به خاطر کلمات و عکس های خود معروف است و حساب اینستاگرام آنها در این زمینه شکست نمی خورد. با گزیده ای مناسب از یک قطعه ، خواننده به داستان کشیده می شود و می خواهد در این عکس در مورد کودک بیشتر بدانید.

 

با یک الگوی رفتاری یا روند بروید

وقتی از راهبردی استفاده می شود ، الگوهای رفتاری و روند پست ها هنوز هم باعث جذابیت نتایج می شوند. حساب های کامل meme در اینستاگرام وجود دارد که به موضوع و مضامین اختصاص داده شده است. برای گنجاندن این مورد در حساب شخصی خود ، ابتدا باید مطمئن شوید که مخاطبان مناسبی برای این کار دارید. این بدان معناست که آنها در مورد فرهنگ پاپ آگاهی دارند و در اینترنت اغلب به اندازه کافی وجود دارند تا بتوانند با دیدن آن ، یک الگوی رفتاری را تشخیص دهند. برای برخی از مارک هایی که این نوع طنز مناسب نیست ، یک الگوی رفتاری می تواند بیهوده تر از مفید باشد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که قبل از رفتن با چیزی فقط به دلیل اینکه روند یا ویروسی است ، در مخاطبان خود تنظیم کنید.

 

 

فرودگاه DFW این یادواره را بین عکس های هواپیماها قرار داده است. این برای حساب آنها بسیار خاص است و برای کسانی که یادداشت می کنند ، خنده دار است. همچنین فقط مقدار مناسب geek در آن وجود دارد.

 

انواع متقابل

با معرفی Stories ، انواع محتوای اینستاگرام گسترش یافت. شايد مرتبط باشد ، درگيري پس از خوراک در همان زمان کاهش يافت. با این حال ، مشارکت در کل فقط در بین انواع محتوا گسترده تر است. متریک اکنون شامل نمایش ویدیو ، ارسال لایک و حتی پاسخ استوری است.

 

معنی این برای شما این است که شما باید از انواع مختلف استفاده کرده و در مواقعی که می توانید از آنها تبلیغ کنید.

معامله گر جو

داستان Trader جو در جدیدترین پست فید خبری خود یک پست واحد انجام داد. این یک شیوه معمول برای گرفتن افرادی است که بیشتر Stories را تماشا می کنند تا آنها را به سمت فید سوار کنند. اگر کاربر علاقه مند باشد ، می تواند روی پست شما کلیک کند و دوست داشته باشد.

از نظر ارگانیک Likes Instagram خود را افزایش دهید

راه های بسیاری برای افزایش پست های مانند اینستاگرام شما وجود دارد ، حتی اگر ممکن است به زودی معیار عمومی پنهان شود. از اضافه کردن یک برچسب موقعیت مکانی تا امتحان کردن یک meme ، داشتن لایک بیشتر فقط یک راه کوچک برای کمک به برند شما در اینستاگرام است.

زمان فعال دنبال کننده اینستاگرام

برای اطمینان از به حداکثر رساندن پتانسیل پست خود ، از تجزیه و تحلیل بومی اینستاگرام استفاده کنید تا یک زمان مناسب برای شما پیدا کند یا از اوقات توصیه شده مانند نمودار زیر به عنوان نقطه شروع استفاده کنید.

بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام 2020

مسلح با این نکات تقویت کننده در ذهن ، شما در مسیر موفقیت بیشتر در تعامل با اینستاگرام خود خواهید بود. با ما توییت کنیدSproutSocial برای به اشتراک گذاشتن راهکارهایی که برای شما کار کرده است.

Want people to like you on instagram? Pay just Rs 200 - DTNext.in


bahar

پلت فرم آسان ترین برای استفاده اتوماسیون فرایند رباتیک (rpa)

چه طور لایک ، نظرها و دنبال کنندگان را خریداری میکنید؟

چرا پنهان کردن لایک های اینستاگرام باعث می شود فید شما کمتر افتضاح شود

، ,یک ,های ,پست ,اینستاگرام ,استفاده ,خود را ,استفاده می ,می کند ,در مورد ,در این ,نکات تقویت کننده

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شرکت شهید مطهری شوراب استخدام در شهریار ملارد شهر قدس صفادشت مارلیک اندیشه توران گشت بهترین سایت مد موزیک دانلود کده Seang7jlybqc rumah بسم الله الرحمن الرحیم (صالحین) شرکت ایرانیان فن