محل تبلیغات شما

Top 50 RPA Tools - A Comprehensive Guide - Algorithm-X Lab

طبق رتبه بندی G2 ، تابستان 2020

با استفاده از ElectroNeek ، سیستم عامل اتوماسیون هوشمند انتهایی تا انتها به عنوان آسانترین rpaاستفاده از کشور ، به طور خودکار فرآیندهای جلوی و پشتی را به طور خودکار تکرار و کشف کنید. فرایندهای شغلی خود را 25 برابر سرعت بخشیده و زمان مورد نیاز تجارت خود را پس بگیرید.

اگر شما باید درباره ElectroNeek اطلاعات بیشتری کسب کنید:

مهارت های rpa یا متخصصان فناوری اطلاعات را نداشته باشید ، بلکه می خواهید بهره وری کار را بهبود بخشید

تلاش برای یافتن فرایندهای مناسب برای اتوماسیون

مشتاق صرفه جویی در وقت کارمندان خود و بهبود ROI هستید

نمی خواهید هزینه های آموزش و مشاوره با اشخاص ثالث را بپردازید

چگونه می توانید از استفاده از ElectroNeek PDK بهره مند شوید

بدون نوشتن یک خط کد از آن مانند PRO استفاده کنید

ElectroNeek آماده خارج از جعبه است و برای شروع خودکارسازی به مهارت های IT احتیاج ندارد. rpa هرگز چنین آسان نبوده است. ما اولین و تنها فروشنده شرکت هایی با هر اندازه بوده ایم ، از Fortune 500 (ElectroLux) گرفته تا شرکت های بازار میانی و حتی بانک های جامعه ، زیرا ما اطمینان حاصل می کنیم که اولین اجرای شما موفقیت آمیز است.

مشتاق صرفه جویی در وقت کارمندان خود و بهبود ROI هستید

اکنون بارگیری کن

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد rpa و چگونگی مقایسه فروشندگان برتر جهانی جهانی ، بر اساس بینش مشتری تایید شده و بررسی های G2 ، "کتاب الکترونیکی راهنمای خریدار نهایی" ما را بارگیری کنید.

طبق رتبه بندی G2 ، تابستان 2020

از کشف فرصت های اتوماسیون شروع کنید

بر خلاف هر سیستم عامل دیگر ، همه برنامه های ElectroNeek دارای حداقل 100 ربات کشف هستند که به طور خودکار فرآیندهای تکراری را پیدا می کنند و فرصت های اتوماسیون rpa را در اولویت قرار می دهند. شما حتی به IT احتیاج ندارید که سریعترین پیشرفته اسکن را برای کارهای روزمره در سازمان خود مستقر کنید.

اجرای 100٪ در خانه

کلاس های آنلاین رایگان برای آهنگ های اجرایی ، مدیر و فناوری. مهمتر از آن ، ما تنها فروشنده ی PDK هستیم که خدمات حق بیمه ای را ارائه می دهیم و به شما در ساختن ربات های کارآمد کمک می کند. این بخشی از تجربه مشتری ما است.

ما بالاترین رتبه سکوی rpa در فهرست سهولت استفاده G2 هستیم

و اخیراً توسط G2 به عنوان یکی از شرکتهای برتر 3 rpa در آمریکا نامگذاری شده ایم. در گزارش ماه مه 2020 گارتنر درباره فروشندگان Top Global Global Party می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ما کسب کنید.

نمی خواهید هزینه های آموزش و مشاوره با اشخاص ثالث را بپردازید

اتوماسیون فرایند روباتیک

قدرت Robo

صرفه جویی در کار روباتیک برای روبات ها. روبات ها می توانند اقدامات انسانی را برای انجام کارهای روزمره تقلید کنند. آنها باعث صرفه جویی در وقت می شوند. آنها هزینه ها را کاهش می دهند. و آنها کارمندان انسانی را برای تمرکز بر روی موارد مهم تر آزاد می کنند.

استودیوی طراحی آسان برای استفاده

استودیوی طراحی آسان برای استفاده

اقدامات UI را ضبط و ویرایش کنید و گردش کار نهایی به پایان کار را در یک رابط بصری بصری طراحی کنید. به آسانی برای هر مورد استفاده - ساده یا پیچیده - خودکار کنید.

روبات های انعطاف پذیر

با استفاده از فن آوری پیشرفته تشخیص شیء ، روبات های شما می توانند بیش از 600 مورد UI را کشف کرده و به طور خودکار با تغییرات UI سازگار شوند. در نتیجه زمان کمتری صرف تعمیر و نگهداری خواهید کرد.

ارکستراسیون متمرکز ربات

مراحل اتوماسیون UI و API را ترکیب کنید. به API های غنی خارج از جعبه دسترسی پیدا کنید. کار چندین ربات را هماهنگ کنید. روبات های بسیار توانمند شما برای فعالیت های شرکت اولویت بندی شده اند.

ربات های مقیاس پذیر

با تغییر حجم کار ، روبات های خود را از بالا یا پایین ترازو کنید. یک معماری مبتنی بر صف کار ، شما را قادر می سازد که تعداد ربات های مورد نیازتان را اجرا کنید - هیچ محدودیتی ندارید.

امنیت سطح سازمانی

روبات های خود را با اطمینان اجرا کنید. اقدامات آنها را در سیاهههای مربوط ، در زمان واقعی مشاهده کنید. آنها با مدیریت دسترسی ممتاز و گذرواژه‌های رمزگذاری شده ، بدون پردازش داده های حساس ، فرآیندها را خودکار می کنند.

شرکت بهسازان مجازی اولین شرکت برنامه نوسی ربات های نرم افزاری و RPA  در ایران می باشد و علاوه بر نرم افزار ربات ساز محصولاتی را هم با همان نرم افزار اماده کرده اند که در وبسایت انها موجود می باشد.

https://www.v-user.com/fa

محصولات این شرکت با نام تجاری کاربر مجازی در بازار عرضه می گردد و در بین مردم بسیار محبوب می باشد. مشهورترین محصول این برند ربات اینستاگرام کاربر مجازی می باشد که در لینک بالا قابل مشاهده است.


bahar

پلت فرم آسان ترین برای استفاده اتوماسیون فرایند رباتیک (rpa)

چه طور لایک ، نظرها و دنبال کنندگان را خریداری میکنید؟

چرا پنهان کردن لایک های اینستاگرام باعث می شود فید شما کمتر افتضاح شود

های ,، ,ربات ,استفاده ,rpa ,روبات ,روبات های ,صرفه جویی ,به طور ,طور خودکار ,خود را

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ghasedak24 بهترین سایت طراحی سایت مسابقات رالی yaraplus دانلود فایل های کمیاب البرزکرین خبر پو درسی سه سوته خرید کن تحویل بگیر